درمان فوبیا با لیزرآکوپانکچر


Dr. Ansari 4 بهمن 1396 دقیقه مطالعه
درمان فوبیا با لیزرآکوپانکچر

تقریبا تمام افراد در زندگی خود ترس غیرمنطقی را تجربه کرده اند. این ترس ها معمولا خفیف هستند. اما وقتی ترس آنقدر شدید شده که باعث اضطراب تهدید کننده و اختلال در زندگی روزمره فرد می شود، فوبیا نامیده می شود. فوبیا ، ترس شدید از چیزی است که در واقعیت خطر چندانی ندارد. ترس ها و فوبیاهای رایج شامل ترس از فضای بسته، تاریکی، آسانسور، ارتفاع، حشرات، مار، کرم و سگ است.
اگر شما هم فوبیا دارید احتمالا می دانید که این ترس غیرمنطقی است اما قادر به کنترل کردن احساسات خود نیستید. حتی فکر کردن درباره  آن موضوع ترسناک نیز ممکن است شما را مضطرب کند. زمانی هم که به طور واقعی با آن مواجه می شوید وحشت تمام وجودتان را فرا می گیرد.
خبر خوب این است که این فوبیاها را می توان مدیریت و درمان کرد.   آگاه بودن از فوبیا نخستین گام برای غلبه بر آن است. مهم است که بدانید فوبیاها بسیار شایع و قابل درمان هستند.
همانطور که در ویدئو مشاهده می کنید، علاوه بر پاک کردن خاطرات تلخ و رنج آور این بیمار، با استفاده از لیزرآکوپانکچر و اوریکولوتراپی مشکل فوبیای بیمار به کرم، موش، مار و آسانسور  را درمان کردیم و بیمار توانست بدون هیچ گونه ترسی، زالو درمانی خود را انجام دهد.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*