جوانسازی صورت با طب سوزنی


Dr. Ansari 1 مهر 1396 دقیقه مطالعه
جوانسازی صورت با طب سوزنی

چین و چروک در ناحیه پیشانی و دور چشم بخشی از فرآیند طبیعی بالا رفتن سن است که در طی این روند، پوست آب خود را از دست داده و خشک می شود و خاصیت ارتجاعی خود را نیز کم کم از دست می دهد.

طب سوزنی و طب فشاری از جمله تکنیک های درمانی چینی هستند که اثربخشی آنها توسط طب غربی نیز تأیید شده است. اگر نقاط طب سوزنی که در امتداد کانال های بدن قرار دارند، به درستی بوسیلۀ سوزن های طب سوزنی تحریک شوند، جریان چی در کانال ها و اندام ها تعدیل می شود که موجب کاهش چین و چروک صورت و لیفت عضلات شل و افتادۀ گونه می شود و همچنین رنگ پوست، بافت و سلامت کلی را بهبود می بخشد.

طب سوزنی برای جوانسازی صورت، روشی موثر، بدون نیاز به جراحی و بدون درد است که باعث کاهش چین و چروک صورت می شود. طب سوزنی گردش خون و لنف را در اطراف صورت افزایش داده، کلاژن سازی  و قدرت ضد پیری طبیعی بدن را تحریک کرده و قدرت عضلانی و انقباض پوستی را افزایش می دهد. همچنین، رنگ پوست شفاف تر شده، رطوبت پوست افزایش یافته و چربی پوست متعادل می شود. پوست به هنگام لمس سفت تر احساس می شود و خاصیت انعطاف پذیری پوست بهبود می یابد.

تعداد جلسات درمانی بسته به سن فرد، وضعیت پوست و عمق چروک ها متفاوت است، اما دوره کامل درمان 10 تا 12 جلسه، یک تا سه جلسه در هفته است.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*