زیبایی پوست با طب سوزنی


Dr. Ansari 26 بهمن 1395 دقیقه مطالعه
زیبایی پوست با طب سوزنی

                                                                      طب سوزنی ، بازدارنده روند پیری 

طب سوزنی چینی در صدد برطرف نمودن مشکلات سلامتی پوست است . پوست بعنوان بزرگترین ارگان بدن مانند آیینه ، عملکرد سلامتی درون را منعکس می سازد .

لذا علائم بلوغ ، نشانه های پیری ، استرس  ، تغذیه ،عدم تعادل هورمونها نشانه های خود را در پوست آشکار می نمایند .

طی سالهای درمان با طب سوزنی روشهای بسیار خاصی را دردرمان پوست صورت به کار گرفته ایم . این روشها از روند پیری پوست جلوگیری نموده وچروکهای ریز

بوجود آمده را برطرف می نماید.

این روش فقط با سوزن انجام نمی شود بلکه به روشی که بیمار آن رادر لایه های پوست خود احساس کند صورت می پذیرد . رویکرد جامع اثربخشی آن افزایش ریز جریانهای زیر پوست  می باشد که باعث می شود  ، پوست محکم و جوانتر به نظر می رسد.

برخلاف بسیاری از درمانهای زیبایی ، این روش نه تنها خطوط سطحی و موضعی را بر طرف می کند ، بلکه با تحریک کانالها، بدن انرژی لازم را در باز سازی پوست بدست آورده و خود در صدد رفع مشکلات داخلی بر می آید که باعث تسریع روند پیری می شوند.

این روش به توانایی بدن نیز کمک می کند تا سلولهای خودرا مجدداً احیاء نماید.

روش درمان با فرو کردن سوزنها به نقاط مختص طب سوزنی می باشد که بر بیوشیمی مغز تاثیر گذاشته و روند جریان اکسیژن را بهبود می بخشد . سپس ضد التهاب کننده های قوی خون افزایش می یابد  تا مواد زائد سلولی را کاهش دهد . همچنین این روند سلولهای فیبروبلاست  را که در لایه های عمیق پوست قرار دارند جهت کلاژن و الاستین سازی جدید ، تحریک نموده تا پوست بتواند توده های جدید بسازد وبه مبارزه با پیری بپردازد .

طب سوزنی زیبایی ، به بیوشیمی طبیعی  برای برطرف کردن استرس و کاهش میزان کورتیزول و افزایش میزان اندروفین و سروتونین  در کل بدن کمک کی کند . در نتیجه روشی با اثرات آرام کننده در ماهیچه های صورت و تمام بدن دارد .

روش درمان با طب سوزنی هیچگونه عوارض جانبی ندارد و حتی تا پایان ماه نهم بارداری نیز می تواند ادامه یابد.

از آنجاییکه بوتاکس فقط بروی عضلات زیر پوستی صورت تاثیر می گذارد و تاثیری بر سلامت و شادابی و عملکرد پوست تاثیری ندارد لذا زیبا سازی پوست با طب سوزنی تمام عملکرد پوست را بهبود می بخشد. حتی مطالعات نشان داده اند که استفاده طولانی مدت از بوتاکس حجم ماهیچه های زیر پوست را کاهش داده و اکسیژن رسانی درسطح خون زیر پوست را کاهش می دهد.

زیبا سازی پوست با طب سوزنی یک درمان موقتی نمی باشد بلکه نه تنها کیفیت  ظاهر پوست را ارتقاء می بخشد بلکه اثر سفت کنندگی طولاتی مدت آن را نیز بدنبال دارد .

8-10 جلسه برای دریافت نتیجه مطلوب تر مورد نیاز است که می توان آن را در دو ماه انجام داد .

 

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*