درمان مکمل بی اشتهایی


Dr. Ansari 19 تیر 1399 مدت دقیقه

نوزاد ۴ماهه، پس از تزریق واکسن، دچار بی اشتهایی شده بود و حدود هفت روز قبل از مراجعه به مطب به هیچ وجه شیر نخورده بود‌ و دو روز در بیمارستان بستری بود و با تزریق سرم مخصوص تغذیه می شد.
پس از مراجعه به مطب اینجانب و انجام اولین جلسه درمان از همان شب بهتر شده و شروع به شیر خوردن کردند و از روز دوم همانند قبل از تزریق واکسن شیر میخوردند و روز سوم که جلسه دوم درمان بود، به گفته مادرشان حتی بیشتر از موقعی که بیمار نشده بود، شیر می خورد.
نوزاد تا دو ماهگی اشتهای خوبی داشتند، از دو ماهگی به بعد با پرت کردن حواس با صداهایی مثل سشوار و غیره شیر می خوردند.

برای نوزاد اوریکولوتراپی (کاشت دانه یا seed، لیزر، سوجوک) و لیزرآکوپانکچر بدن انجام شد و بی اشتهایی شیرخوار که ۷ روز پس از نوبت واکسن شروع شده بود، بهبود یافت.

همچنین، نوزاد مبتلا به آلرژی پوستی نیز هستند و بنابراین، علاوه بر نقطه بی اشتهایی، نقطه آلرژی و همزمان با آن نقطه ریه نیز تحریک شد تا کمک به درمان پنومونی یا ذات الریه ویروسی شود.
درمان های ما در واقع درمان های مکمل و بدون عارضه است که در صورت نیاز در کنار درمان های متخصصین کودکان انجام می شود (مادر شیر خوار دو سال قبل برای درمان با طب سوزنی به مطب ما مراجعه کرده بودند و به درمان های طب سوزنی آگاهی داشتند)

 

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*