طب سوزنی گوش: روشی برای بهبود و درمان بیماری ها

استفاده از نقاط طب سوزنی گوش، اثرات ضد اضطراب و ریلاکسیشن فوق العاده زیادی بر جای می‌گذارد؛ تاثیری که از بسیاری از مسکن های قوی مثل والیوم و لورازپام نیز قوی تر است. مراکز ترک اعتیاد ، پروتکل استفاده از پنج نقطه از گوش را برای افراد با استفاده سوء از مواد پیشنهاد می‌دهند. برخی از این بیماران به مدت چندین سال این درمان ها را دریافت کرده و شاهد بهبود کامل اعتیاد خود بوده اند. مدیر یکی از موسسات ترک اعتیاد می گوید طب سوزنی گوش به تنهایی نمی‌تواند اعتیاد را درمان کند اما با اطمینان می توان گفت روشی بسیار موثر برای احیا و بازتوانی از مواد مخدر است.

 

طب سوزنی، یکی از بزرگترین فنون درمانی دنیا، هزاران سال است که در آسیا مورد استفاده بوده است. دانشمندان به درستی نحوه عملکرد این طب را نمی دانند. ما بر اینکه این طب دقیقا چگونه عمل می کند تمرکز ندریم، تنها می دانیم که بیماران از این روش کاملا راضی هستند و علائم مشکل آن ها به خوبی با این طب برطرف می شود.

 

طب سوزنی در مجتمع ارتقاء سلامت پارسیان

 

درمانگر طب سوزنی در کلینیک ما سه جلسه طب سوزنی را در هر هفته برای شما برنامه ریزی خواهد کرد. همچنین به درخواست ویژه شما برای انجام جلسات بیشتر یا انجام طب سوزنی برای موارد دیگر نیز ترتیب اثر داده می شود. تمام پزشکان ما دارای مدرک لازم در زمینه کاری خود می باشند.

 

در مجتمع ارتقاء سلامت پارسیان، برای کسانی که هدف آن ها رهایی از انواع اعتیاد است از هیچ داروی شیمیایی استفاده نمی شود. درمانگر طب سوزنی طرح درمانی ویژه و اختصاصی را برای شما ارائه می دهد. طب سوزنی یک درمان مکمل محسوب می شود و در برخی اختلالات هرگز به تنهایی پاسخگو نیست.

 

بیماران جلسات یک ساعته طب سوزنی را زمانی برای آرامش و آزاد کردن ذهن از افکار نادرست می‌دانند؛ چرا که برخی افراد در زندگی روزمره خود با «محرک» هایی روبرو می شوند که آن ها را به سمت استفاده از مواد مخدر می کشاند. به نظر می رسد طب سوزنی زمان پاسخ این افراد به اینگونه محرک ها را طولانی تر کرده و این امکان را برای آن ها فراهم می کند که در پاسخ به این نوع محرک ها فکر کنند و تشخیص دهند که لازم نیست به این محرک ها پاسخ دهند. در عوض می توانند از افکار مثبت در جهت درمان بهره ببرند.

مطالب مرتبط

در رابطه با این مطلب نظر بدهید

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.