درمان مکمل فشار خون بالا با لیزرآکوپانکچر گوش

فشار خون، به نیروی وارد شده توسط خون به دیوارۀ سرخرگ ها به هنگام انتقال خون از قلب به سایر اندام های بدن گفته می شود که با دو عدد ماکزیمم (فشار خون سیستولیک) و مینیمم (فشار خون دیاستولیک) بیان می گردد. در صورتی که فشار خون بسیار بالا باشد، ممکن است با علائمی مانند سردرد و سرگیجه، خونریزی از بینی، کرختی دست ها و پاها، احساس خستگی، و تنگی نفس همراه باشد.

ژیم غذایی نامناسب، عدم تحرک، دیابت، بیماری کلیوی، کلسترول بالا، استرس و اضطراب، مصرف الکل و دخانیات، مصرف کم ویتامین D در رژیم غذایی، و مصرف زیاد سدیم عوامل خطر محسوب می شوند. علائم احتمالی فشار خون بالا، سردرد، سرگیجه، خون دماغ شدن، تنگی نفس و ضربان قلب نامنظم است. پرفشاری خون احتمال حملات قلبی، سکته مغزی، بیماری کلیوی و مشکلات بینایی را افزایش می دهد.

بررسی ها تاثیر طب سوزنی در درمان فشار خون را نشان داده اند. در واقع، تاثیر طب سوزنی در کاهش فشار خون و دوام این تاثیر از مواردی است که در زمینه کاربرد طب سوزنی در درمان بیماری ها تحقیقات زیادی درباره آن انجام شده است. بسیاری از بیماران حتی پس از تنها یک جلسه طب سوزنی کاهش فشار بسیار خوبی در فشار سیستولی خود گزارش  داده اند. طب سوزنی به کاهش علائم فشار خون بالا مثل سردرد، سرگیجه و کوتاهی نفس، آرامش شما، التهاب کمتر و فشار و استرس کمتر در سیستم عصبی کمک می کند. فشار قلب شما نیز کمتر خواهد شد.

لیزرآکوپانکچر، طب سوزنی و لیزرآکوپانکچر گوش، روش های مکمل و بدون عارضه برای درمان بیماری فشار خون بالا هستند.

بیمار بدلیل بیماری فشار خون که به مدت ۲۱ سال به آن مبتلا بوده، از مشهد به این مطب مراجعه کردند. همانطور که در فایل تصویری زیر مشاهده می کنید، با انجام چند جلسه طب سوزنی، لیزرآکوپانکچر و لیزر گوش، فشارخون بیمار از ۱۸ به ۱۳ و میزان داروی مصرفی ازدو عدد قرص لوزارتان ۲۵میلی گرمی به یک عدد در شبانه روز کاهش یافت.
این روش درمانی، بسیار موثر، فاقد درد و عارضه جانبی می باشد. در لیزرآکوپانکچر گوش، نقاط طب سوزنی گوش را که مربوط به فشار خون است به مدت چند ثانیه با لیزر تحریک کرده و سپس سوزن های نیمه دائمی در آن نقاط قرار می دهیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

در رابطه با این مطلب نظر بدهید

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.