درمان مشکلات سیستم گوارش با لیزرآکوپانکچر

مشکلات و علائم بیماری های سیستم گوارش

از جمله مشکلات بسیار شایع دستگاه گوارش، ناراحتی های معده  است که معمولاً قسمت فوقانی دستگاه گوارش را تحت تاثیر قرار می دهد و با علائمی مثل استفراغ و نفخ شکم، ترش کردن، مزه فلز در دهان و حالت تهوع همراه است
به طور کلی ناراحتی‌های معده به دو دسته ناراحتی‌های حاد و مزمن تقسیم بندی می شوند. اگر علائم ناراحتی معده بیش از یک هفته ادامه یابد، باید به پزشک مراجعه کنید؛ چراکه احتمال وجود رفلاکس معده، عفونت میکروبی معده یا سندروم روده تحریک پذیر یا آی بی اس وجود دارد.
از دیدگاه طب سنتی هر بیماری با یک علت اصلی همراه است و تا زمانی که این علت برطرف نشود، درمان کامل صورت نمیگیرد. طب سنتی ناراحتی های معده را به دو منشاء سودا و بلغم مرتبط می داند. به عنوان مثال رفلاکس اسید معده جزء ناراحتی‌های با منشاء سودایی و نفخ، ترش کردن، دل درد، بی اشتهایی، یبوست و گاهی اسهال جزء ناراحتی‌های با منشاء بلغمی قرار می‌گیرد.
یکی از دلایل اصلی اختلالات دستگاه گوارش به ویژه ناراحتی معده استرس و اضطراب است. استرس با ایجاد اختلال در هضم مواد غذایی و کاهش سرعت هضم باعث طولانی تر شدن فرآیند گوارش و درنتیجه درد در قسمت های مختلف معده و روده می گردد. مصرف برخی از داروها نیز به مخاط معده آسیب می رساند و عملکرد آن را کاهش می دهد. همچنین، موجب درد و نفخ می گردد
افراد مبتلا به ناراحتی معده معمولاً همیشه احساس اضطراب و تحریک پذیری دارند، زود بیمار می شود، همیشه خسته هستند، معمولاً دچار یبوست هستند، خواب آشفته دارند و نمی توانند به درستی تمرکز کنند. همچنین، سوء هاضمه و عدم تحمل لاکتوز را نیز تجربه می کنند
در مواردی مشاهده شده که توصیه می شود برای بهبود درد معده به سراغ درمان های روانپزشکی نیز بروید، چراکه اغلب مردم می دانند اضطراب و فشار روانی با واکنش های جسمی و فیزیکی از جمله مشکلات معده در ارتباط است.

درمان با لیزرآکوپانکچر

لیزر آکوپانکچر روشی موثر و ایمن برای درمان بسیاری از وضعیت های حاد و مزمن دستگاه گوارش است. اگر از مصرف مداوم داروهای شیمیایی برای برطرف کردن مشکلات گوارشی رنج می برید، به شما پیشنهاد می کنیم  لیزرآکوپانکچر (طب سوزنی لیزری) را که یک درمان کل نگر و بدون عوارض جانبی است، امتحان کنید.
لیزرآکوپانکچر با تغذیه اعضای گوارشی، کاهش التهاب معده و پانکراس و بهبود عملکرد گوارشی باعث برطرف شدن بسیاری از علائم گوارشی می‌گردد. درمانگر طب سوزنی نقاط مشخصی از بدن یا گوش را برای افزایش متابولیسم، افزایش انبساط و انقباض عضلات معده و روده، کاهش ترشح اسید معده، تنظیم عملکرد روده بزرگ و کوچک و رساندن ترشح اسید معده به سطح نرمال انتخاب می کند.
همانطور که گفتیم طب چینی یک طب کل نگر است، بدان معنا که تنها عضو درگیر در بیماری را در نظر نمی گیرد، بلکه اعضای دیگر که ممکن است باعث بروز ناراحتی در یک عضو ویژه شده باشند و نیز مشکلات ذهنی- هیجانی مانند استرس و اضطراب و انواع فشارهای روانی را نیز در پروسه درمان اعمال میکند. این موضوع برای مشکلات گوارشی که اکثر آنها ریشه عاطفی- هیجانی دارند، بسیار حائز اهمیت است و پزشکطب سوزنی برای مشکلات گوارشی وضعیت روحی شما را نیز بررسی و از نقاط مربوط به این زمینه نیز استفاده خواهد کرد.

آدرس: تهران- خیابان ولی عصر- بالاتراز پل همت- روبروی خیابان دهم گاندی- ساختمان ۷۹۰- واحد ۹ – مطب دکتر عباس انصاری

۰۲۱-۲۶۷۶۷۲۰۵

۰۹۱۰۶۶۴۲۹۲۰

تلگرام: DrAnsariClinic@

اینستاگرام: Dr.Abbas_Ansari@

مطالب مرتبط

در رابطه با این مطلب نظر بدهید

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.