درمان “عصبانیت و خشم” با استفاده از تحریک فشاری گوش/ دکتر عباس انصاری

ما همیشه عادت داریم نسبت به پیشامدهای ناخوشایند و بعضاً غیرقابل حل عکس العمل فوری نشان دهیم و شاید شایع ترین نوع عکس العمل در این مواقع خشم و عصبانیّت باشد.

در هنگام خشم، فشار قابل توجهی به سیستم عصبی وارد می شود به گونه ای که مغز شدیداً تحت تأثیر قرار گرفته و قدرت تفکر را از انسان سلب می کند، طبیعی است که این واکنش ها در بدن تظاهرات جسمی نیز خواهد داشت.

بدون شک هیچ انسان عاقلی عصبانیّت را دوست ندارد و همه به دنبال راهی برای فرار از این معضل هستند.

انواع روش های درمانی موقت و دائم برای این مشکل وجود دارند که غالباً همه با آن ها آشنایی داریم؛ از جمله توصیه های روانشناسی و دینی مثل دور شدن از محل، تغییر حالت دادن (مثلا از حالت نشسته با ایستاده یا بالعکس)، تلقین آثار مخرب خشم و گفتن ذکر خدا.

از جمله روش های درمانی دائم برای رفع خشم و عصبانیت استفاده از طب سوزنی گوش است که در آن نقاط خاصی از گوش با استفاده از سوزن یا حتی با ماساژ گوش یا تحریک آن نقطه خاص با شیئی مثل نوک خودکار (به صورتی که احساس درد شدید نداشته باشید) است.

در اینجا نقطه مربوط به خشم و عصبانیت بر روی گوش نمایش داده شده است. استفاده از درمانگر طب سوزنی که به محل دقیق نقاط و بهترین راه تحریک آن ها آگاه است مسلما باعث رفع بهتر و هرچه سریعتر این مشکل خواهد شد.

untitled%d9%84%d9%84%d9%84%d9%84

طب سوزنی گوش و بدن همه روزه در مطب طب سوزنی دکتر انصاری انجام می شود:

تهران- سعادت آباد- میدان کتاب- ابتدای بلوار کوهستان- پلاک ۲۸- طبقه فوقانی داروخانه دکتر شاهرودی- مطب طب سوزنی   تلفن:۲۲۳۸۶۵۰۱-۰۲۱ ، ۲۶۷۶۷۲۰۵-۰۲۱ و ۰۹۱۰۶۶۴۲۹۲۰

مطالب مرتبط

در رابطه با این مطلب نظر بدهید

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.