درمان درد شانه، زانو و دست با لیزرآکوپانکچر

شانه محل اتصال بازو به بدن است و همواره در طول روز در حال حرکت است. این میزانبالای حرکت می تواند باعث مشکلاتی در مفصل شانه گردد. درد شانه اغلب در نتیجه بیماری یا آسیب دیدگی تاندون ها، رباط ها، عضلات، و استخوان های شانه ایجاد می شود. درد شانه در محل مفاصل شانه و اطراف آن ایجاد می شود. در بعضی موارد، این درد تا درون گردن و دست ها امتداد دارد و حتی ممکن است تشخیص درد شانه از درد گردن دشوار باشد.

اینگونه دردها در افراد مسن و افرادی که فعالیت های ورزشی مفرط انجام می دهند، بیشتر است. درد سوزشی، درد مبهم، درد پس از انجام فعالیت بدنی و تیرکشیدن از انواع دردهایی است که بیماران در ناحیه شانه و کتف احساس می کنند. درد شانه نیز همانند دیگر مشکلات و بیماری ها باید جدی گرفته شود و در مراحل اولیه به دنبال درمان آن بود.

یکی از روش های ایمن و غیرجراحی برای درمان درد شانه، طب سوزنی و روش نوین و امروزی آن، یعنی لیزرآکوپانکچر است. در این روش تحریک برخی نقاط خاص بر روی بدن و گوش با لیزر کم توان باعث ترشح آرامبخش های طبیعی بدن و ریلکس شدن عضلات و کاهش ورم و اتساع عضلات، تاندون ها و مفاصل شانه  و زانو می شود.

ویدئوی زیر نمونه بالینی درمان درد شانه، زانو و دست را نشان می دهد.

 

بیمار خانم ط. ن.، ۵۷ ساله از شهر بانه، به دلیل درد در ناحیه شانه، دست چپ و زانوها به مطب ما مراجعه کردند. به دلیل دوری مسافت سه جلسه متوالی لیزرآکوپانکچر گوش و بدن و طب سوزنی برای ایشان انجام شد که کاهش بسیار قابل توجه درد را در این نواحی به همراه داشته است.

مطالب مرتبط

در رابطه با این مطلب نظر بدهید

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.