درمان بیماری های گوارشی با طب سوزنی لیزری و طب گوش

ضعف عمومی بدن و بی حالی، علاوه بر اینکه احساس ناخوشایندی به فرد می دهد، راندمان کاری را کاهش و کیفیت زندگی را تحت تأثیر قرار می دهد.

در بسیاری از موارد، بررسی ها و انجام آزمایشات بالینی هیچ نشانه ای از علل ممکن برای ضعف و خستگی نشان نمی دهد، بنابراین نمی توان درمان مشخصی نیز  برای این مشکل تجویز نمود. بسیاری از افراد این مشکل را به کمبود ویتامین یا آهن و ریز مغذی ها می دانند. در بسیاری از موارد فرد  دچار سردردهای طولانی مدت و تنگی نفس می دشود بدون اطلاع از وجود روش های درمانی بی خطر و موثر از یک زندگی سرشار از انرژی برای انجام فعالیت‌های روزانه محروم است و با انجام کمترین فعالیت احساس ضعف و خستگی دارد.

 

همانطور که در فایل تصویری زیر ملاحظه می کنید بیمار خانم ف. ن. ۲۸ ساله از تهران به دلیل مشکل ضعف و بیحالی که به مدت سه سال از آن رنج میبرد به این مطب مراجعه کردند. بیمار به هنگام انجام فعالیت و تحرک، احساس تنگی نفس و سردرد داشت. پس از انجام ۹ جلسه لیزرآکوپانکچر و لیزر گوش در این مطب، مشکل ضعف و بیحالی ، یبوست و سردرد بیمار به طور کامل برطرف گردید و  مشکل آلرژی بیمار نیز بهبود یافت. لیزرآکوپانکچر (طب سوزنی لیزری) و اوریکولوتراپی لیزری (طب سوزنی لیزری گوش) با به تعادل رساندن انرژی های درونی بدن به طور بسیار موثری مشکلات مربوط به خستگی مزمن و ضعف و بیحالی را برطرف می کند.

مطالب مرتبط

در رابطه با این مطلب نظر بدهید

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.