ما که هستــیم؟   |   رسالت ما چیست؟

 همیشه دوست داشتم مردم را در سلامتی و تندرستی ببینم.این آرزوی من بود ، آرزو می کردم سلامتی (بزرگترین نعمت خداوند رحمان) شامل حال همه ی مردم سرزمینم باشد. بیماری ، مرگ ومیر و رفتن های ناگهانی نه برای من بعنوان یک پزشک و نه برای اطرافیان بیمار و بازماندگان، عادی و معمولی نمی شد…

دکتر انصاری با شما

همیشه دوست داشتم مردم را در سلامتی و تندرستی ببینم.این آرزوی من بود ، آرزو می کردم سلامتی (بزرگترین نعمت خداوند رحمان) شامل حال همه ی مردم سرزمینم باشد. بیماری ، مرگ ومیر و رفتن های ناگهانی نه برای من بعنوان یک پزشک و نه برای اطرافیان بیمار و بازماندگان، عادی و معمولی نمی شد… در سالهای زیادی که مشغول به تحصیل و یافتن مهارت در شاخه طب سنتی علی الخصوص طی سوزنی در کشور چین بودم ، همواره عمر متوسط مردم چین را با مقدار عمر متوسط و میزان امید به زندگی مردم کشورم مقایسه می کردم. نمونه های بیشماری از مردمی که تا سنین ۹۰- ۱۰۰ و حتی بالاتر را می دیدم که بیشتر آنها به راحتی و بدون داشتن مشکل خاصی به انجام امور روزمره خود مشغول بودند… ناخودآگاه مقایسه ای در ذهنم انجام می شد .مردم کشورم که در سنین جوانی و میانسالی دچار بیماری های گاهاً صعب العلاج و یا سکته های منجر به فوت می شدند…یک جای کار مشکل داشت

آیا عدالت خداوند بخشنده و مهربان بین ما و دیگر مردمان نا برابر بود؟
آیا قسمت و سرنوشت بخشی از مردمم سرزمینم دست و پنجه نرم کردن با بیماری یا فوت در سنین جوانی و میانسالی بود ؟
آیا خداوند الرحم الراحمین ، تبعیضی بین بندگان خودش قائل بود؟!!!

-پاسخ تمام سوالات بالا فقط و فقط یک کلام بود…خیر

حلقه گم شده در جواب این سوالات در سبک زندگی، خوراک، خواب و عادات ما ایرانی ها ست. بدون شک اگر ما عادات بد در سبک زندگی و خواب و خوراک خود را از بین برده و پایه گذار عادت های خوب در زندگی خود شویم ، روز بروز بر سلامتی و طول عمر خود و فرزندانمان اضافه خواهیم کرد.

من “دکتر عباس انصاری ” ابتدا بعنوان یک ایرانی و سپس بعنوان یک پزشک متخصص وظیفه دارم در نهادینه کردن عادات خوب و سالم در سبک خوراک، خواب و زندکی در بین مردمان سرزمینم تلاش کنم و این مژده را به تمامی کاربران و خوانندگان این مرقومه بدهم که امروزه با پیشرفت روز افزون علم پزشکی به لطف و مدد خداوند متعال قادر هستیم بسیاری از کنش ها و ناهنجاری هایی که زمینه ساز بیماری های مختلف و بعضاً سکته های قلبی و مغزی می شود را قبل از وقوع، تشخیص داده و نسبت به درمان کم هزینه آن اقدام کنیم …این رسالت من است

بخشی از مدارک دکتر انصاری

دکتر عباس انصاری

دکتر عباس انصاری فارغ التحصیل دکترای عمومی MD از دانشگاه علوم پزشکی شیراز درسال ۱۳۷۱ می باشند.سپس به چین رفته و پس از گذراندن دوره مقدماتی طب سوزنی   introductory  course of acupuncture and moxibustion  از آکادمی طب سوزنی اینترنشنال دانشگاه پکن چین و سپس کسب مدارک دوره های عالی طب سوزنی Advanced course of acupuncture and moxibustion  به درمان بیماران با این روش طبی پرداخته اند . علاوه بر این دوره های مبانی طب سنتی ایران، حجامت، زالو درمانی و فصد را گذرانیده اند و در این زمینه ها فعالیت می کنند.

۰۵-copy-11

اوریکولوتراپی ، طب سوزنی گوش

این بار از گوش ها بشنویــم…

گوش انسان یکی از میکروسیستم های بدن است و قریب به ۲۹۱ نقطه در لاله گوش وجود دارند که هر یک از این نقاط، متناظر با یکی از اندام ها یا قسمت های بدن هستند؛ بدان معنا که هر نقطه گوش مربوط به ناحیه یا عملکرد خاصی در بدن است. این نقاط روی لاله گوش را به طرق مختلف از جمله تحریک از طریق سوزن، ماساژ با دست، لیزر و خونگیری می توان تحریک کرد.

در تشخیص از طریق گوش، تغییر بخش‌های خاصی از گوش خارجی، اساس تشخیص بیماری در قسمت های مختلف بدن است.
نقاط قرمز روشن، ارغوانی یا قهوه‌ای در نواحی مشخصی از سطح گوش، لکه‌ به رنگ قرمز روشن، قرمز تیره، خاکستری و یا قهوه‌ای تیره، پوسته پوسته شدن سطح گوش، پوسته‌های زبر، قسمت‌های بدون پوست، قسمت‌های شوره مانند در سطح گوش، برآمدگی های پوست، چین‌های مورب روی لوب گوش از جمله تغییرات روی سطح گوش خارجی هستند که می تواند نشان از بیماری در بدن داشته باشد.
نقاط آسیب‌شناختی گوش نسبت به دیگر نواحی گوش حساس‌تر بوده و هدایت الکتریکی بالاتری نسبت به دیگر قسمت ها دارند.

مرکز طب سوزنی دکتر عباس انصاری

 طب سوزنی و Auriculotherapy دکتر انصاری در محیطی زیبا به وسعت ۱۷۰ مترمربع داری ۹ اتاق اختصاصی و جداسازی شده کاملاً محصور می باشد. کلیه این اتاق ها با بروزترین تجهیزات پزشکی در زمینه طب سوزنی و تخت های درمانی مجهز شده است .

هم افزایی و همکاری کادر پزشکی این مرکز با پرسنل آموزش دیده ومجرب آن در کنار فضای بسیار صمیمی و آرام ، همیشه مولد احساس خوب در میان مراجعین محترم بوده و خواهد بود

در این مرکز در زمینه های

خدمات تخصصی طب سوزنی Acupuncture
طب سوزنی گوش Auricultherapy
طب سوزنی لیزری Laser Acupuncture
خدمات طب سنتی 
خدمات پوست و زیبایی ،
پذیرای هموطنان عزیز خواهیم بود. رسالت و هدف همواره در اصلاح عادات و شیوه های غلط و مخرب در سبک زندگی و آموزش رایگان و نهادینه کردن سبک زندگی و سبک غذایی سالم به همه هموطنان عزیز است.

همکاران ما در مرکز طب سوزنی دکتر انصاری

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.